Hale produkcyjne

Heilind-2.jpg

Heilind Electronics to jeden z naszych nowych Klientów. Firma otworzyła nowy magazyn z linią montażową dla elektroniki. Magazyn został wynajęty od dewelopera, co uniemożliwiało nanoszenie stałych oznaczeń na podłogę i ściany. Na końcu magazynu Heilind stworzyło showroom, który był miejscem częstych wizyt Klientów firmy, pracowników działu marketingu oraz osób postronnych. Kierownik zakładu obawiał się, że osoby w magazynie będą przemieszczać się do showroomu w sposób nieusystematyzowany, co może prowadzić do zagubienia i innych potencjalnych niebezpieczeństw.


volvo-strefabezp.jpg

Poznaj historię naszej współpracy z Volvo. Tak dostosowujemy produkty do potrzeb klienta i tworzymy dedykowane projekty, takie jak Akademia Bezpieczeństwa Volvo, zapewniając wsparcie na każdym etapie realizacji.


realizacja1.jpg

Współpraca z Olimp Labs rozpoczęła się od oznakowania magazynu, a następnie objęła tworzenie Systemu Zarządzania Wizualnego w nowym zakładzie produkcyjnym. Dzięki konsultacjom projekt został dostosowany do potrzeb Klienta. Prowadzimy ciągłe wsparcie porealizacyjne w celu utrzymania bezpieczeństwa i efektywności pracy.