Tagatic | Tagatic

Powstaliśmy jako połączenie pasji, wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy ekspertami w Zarządzaniu Wizualnym i produkcji oznakowań dla przemysłu. Naszą firmę stworzyli specjaliści od systemów zarządzania, marketingu i grafiki, a także najlepsi fachowcy od technologii druku i wytwarzania materiałów.
Zapraszamy

Poznaj nas lepiej

Efektem naszych prac są najwyższej jakości oznaczenia i akcesoria wizualne, zgodne z systemami Lean Management i Kaizen, które wpływają dziś na bezpieczeństwo, efektywność i jakość procesów produkcyjnych w setkach firm na terenie całego kraju, które zaufały nam i naszym produktom.


ponad
1200

klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z tagaticponad

5,5 mln.

powierzchni zagospodarowanej produktami Tagaticprawie

4 mln.

wyprodukowanych naklejek podłogowychponad
113

tysięcy metrów bieżących wyklejonej taśmyponad
300

tysięcy wyprodukowanych okienek podłogowychponad
800

montaży w zakładach, halach produkcyjnych i magazynach


Nasza misja

Poprawa bezpieczeństwa, podnoszenie jakości i optymalizacja kosztów poprzez produkcję oznakowań oraz wspieranie firm w działaniach Lean, Kaizen i BHP

Efekty naszych prac wynikają ze zderzenia dwóch perspektyw: specjalistów od Lean, Kaizen i Visual Management oraz wyspecjalizowanych pracowników produkcyjnych, którzy dbają o jakość, trwałość i użyteczność naszych produktów.


Nasza oferta

Posiadamy szeroką gamę oznakowań podłogowych i pionowych. Nasze produkty spełniają rygorystyczne normy, a każdy z nich cechuje trwałość i użyteczność. Oferujemy liczne akcesoria standardowe, a także dopasowywane do potrzeb konkretnych Klientów. Nie ograniczamy się do produkcji – do zagadnienia oznakowania przestrzeni podchodzimy kompleksowo, oferując ekspercką wiedzę i dopasowane rozwiązania.

Produkcja

Szeroki wybór najwyższej jakości oznakowań, tworzonych w naszym własnym zakładzie, dopasowanych do wymogów konkretnych przestrzeni i warunków.

Naklejki podłogowe (w tym także ewakuacyjne)


Taśmy i okienka podłogowe


System oznaczników pól odkładczych


Tablice informacyjne i tablice BHP


Tablice Kanban


Tablice cieni, kąciki czystości i BHP


Magnesy i piktogramy na urządzenia metalowe


Aranżacja i oznakowanie przestrzeni biurowych, konferencyjnych i socjalnych


I wiele innych produktów – także tych tworzonych na zamówienie!


Zarządzanie wizualne

Zarządzanie Wizualne to proces kompleksowy. Oferujemy Klientom wsparcie na każdym etapie, dbając o płynność całego procesu i angażowanie jak najmniejszych ilości czasu po stronie Klienta.

Weryfikacja stanu Zarządzania Wizualnego w całej firmie


Propozycje usprawnień w zakresie Visual Management


Warsztaty Lean i Kaizen


Wizualizacje


Projekty graficzne


Własna produkcja


Pełne wdrożenie systemów zarządzania wizualnego


Szybki i nieinwazyjny montaż


Wsparcie powdrożeniowe


Nasi klienci

Jesteśmy dumni mogąc współpracować z największymi globalnymi przedsiębiorstwami i liderami w swoich branżach. Dotychczas zaufali nam: