Jak pracujemy | Tagatic

Specjalizujemy się w oznakowaniu obiektów przemysłowych i biurowych zgodnie z systemami Lean Production i Kaizen.
Naszą przewagą jest

własna produkcja

Przez lata, wspólnie z naszymi Klientami, wypracowaliśmy najlepsze wzorce tworzenia oznakowań i akcesoriów wizualnych do fabryk, centrów logistycznych i przestrzeni biurowych. Już na etapie projektowania uwzględniamy końcowe przeznaczenie naszego asortymentu, zwracając uwagę na użyteczność, widoczność i trwałość. W naszych szeregach pracują eksperci od systemów Lean i Kaizen, którzy dbają o zgodność oznakowań z systemami zarządzania produkcją. Produkty Tagatic zwiększają dziś bezpieczeństwo i usprawniają procesy w setkach zakładów na terenie całej Polski.
Zapewniamy

Pełne wsparcie

Jako firma specjalizująca się w oznakowaniu obiektów przemysłowych oraz biurowych, stosujemy zaawansowane metody związane z systemami Lean Production i Kaizen. Podejście kompleksowe, bazujące na sprawdzonych praktykach, pozwala nam na efektywne realizowanie celów wyznaczonych przez naszych Klientów. Dzięki naszej wiedzy w dziedzinie oznakowania i zarządzania wizualnego, jesteśmy w stanie dostarczyć profesjonalne usługi, które przyczyniają się do zwiększenia wydajności oraz bezpieczeństwa w obszarach pracy.

Audyt bez ryzyka

Pierwszym krokiem, od którego zaczynamy wdrożenie Zarządzania Wizualnego, jest audyt. Na tym etapie nie ponosisz żadnych kosztów ani ryzyka. Umów się na analizę, podczas której dokładnie sprawdzimy stan obecny Twojej hali – jej oznakowanie, wydzielenie kluczowych stref, wypracowane standardy oraz wdrożone narzędzia. Dzięki temu będziemy mieli pełny obraz Twojego obiektu i będziemy mogli określić, w jaki sposób możemy poprawić efektywność i wydajność Twoich procesów.

Analiza wyników i dobór odpowiednich narzędzi

Po wykonanym audycie wykwalifikowany zespół przeanalizuje wyniki oraz wygeneruje szczegółowy raport. Przedstawimy Ci proponowane rozwiązania, które wpłyną na bezpieczeństwo i płynność procesów w Twojej fabryce, hali, magazynie czy biurze. Przedstawimy Ci proponowane narzędzia spośród palety naszych rozwiązań – oznakowania pionowe i poziome, taśmy, oznaczniki, tablice i wszelkie inne, które mogą sprawdzić się właśnie u Ciebie.

Plan działań

Na podstawie wyników audytu i analizy przygotowujemy indywidualny plan działań na najbliższe miesiące, obejmujący dostawy produktów, a także szkolenia oraz warsztaty, dostarczające wiedzę, kształtujące postawy i budujące zaangażowanie. Dzięki temu będziesz miał pełny obraz naszych działań i będziesz mógł monitorować postępy w realizacji projektu. Dbamy o to, aby nasza działalność była dla Ciebie jak najmniej angażująca czasowo. Jednocześnie, uwzględnimy każdą Twoją sugestię, podpowiadając najbardziej optymalne rozwiązania.

Wdrożenie i monitorowanie postępów

Każdy plan, żeby zadziałał, musi zostać wdrożony. Dostarczamy pierwszą partię produktów, przeprowadzamy szkolenia oraz warsztaty. Następnie na bieżąco monitorujemy zmiany, by dokładnie wiedzieć, co osiąga największą skuteczność i efektywność. Sprawdzamy, jak działają poszczególne elementy i szukamy pola do poprawy.

Optymalizacja działań

Mając pierwsze dane oraz feedback pracowników, możemy zoptymalizować nasze działania, by były jeszcze bardziej efektywne. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoje procesy będą działały w sposób najbardziej optymalny, co przyczyni się do zwiększenia efektywności i wydajności Twojego obiektu.

Wskazówki na przyszłość i zakończenie procesu

Na zakończenie projektu udzielamy ostatnich wskazówek pomocnych przy utrzymaniu pożądanego stanu. Nasze produkty cechuje wysoka trwałość, a my dodatkowo zadbamy, abyś wiedział jak cieszyć się nimi długo i skutecznie.


Czym jest

Audyt bez ryzyka?

Dzięki usłudze “Audyt bez ryzyka” możesz zdecydować się na profesjonalną ocenę ekspertów Tagatic, którzy sprawdzą stan obecny Twojej hali – jej oznakowanie, wydzielenie kluczowych stref, wypracowane standardy oraz wdrożone narzędzia. Przedstawią Ci też wnioski oraz możliwości usprawnień. Jeśli będziesz uważał, że informacje te są Ci nieprzydatne i nie będziesz z nich korzystał – nic nie zapłacisz!


jeśli

Jesteś zadowolony i decydujesz się wdrożyć VMS z firmą Tagatic

Audyt jest wliczony w cenę wdrożenia!

Raport z opisem rekomendacji


Wizualna mapa celów


Oferta z opisem planu działań


Pełny XLS do śledzenia postępów


Szkolenia i warsztaty


Kreacja i działania promocyjne


Oznakowanie


Tablice wizualnejeśli

Jesteś zadowolony, ale realizację przeprowadzisz samodzielnie

Płacisz tylko za audyt i plan działań

Raport z opisem rekomendacji


Wizualna mapa celów


Oferta z opisem planu działań


Pełny XLS do śledzenia postępów


Szkolenia i warsztaty


Kreacja i działania promocyjne


Oznakowanie


Tablice wizualnejeśli

Nie jesteś zadowolony z rezultatów i rezygnujesz

Nic nie płacisz!

Raport z opisem rekomendacji


Wizualna mapa celów


Oferta z opisem planu działań


Pełny XLS do śledzenia postępów


Szkolenia i warsztaty


Kreacja i działania promocyjne


Oznakowanie


Tablice wizualne