O nas | Tagatic

Tagatic to ekspert w dziedzinie oznaczeń i akcesoriów wizualizacyjnych, dedykowanych dla przestrzeni produkcyjnych i biurowych. Wspierając wdrażanie Lean i Kaizen, nasze innowacyjne produkty pomagają w optymalizacji procesów i zwiększaniu efektywności pracy.
Jesteśmy doświadczonymi ekspertami w produkcji oznakowań poziomych i pionowych oraz akcesoriów wizualnych dla fabryk, magazynów i biur. Nasze produkty wspierają wdrażanie metod Lean i Kaizen, usprawniając procesy, zwiększając bezpieczeństwo oraz jakość produkcji dzięki czytelnym i zrozumiałym oznaczeniom. Pasja i wiedza naszego zespołu przekłada się na nowoczesne, trwałe i estetyczne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wybierając Tagatic, otrzymujesz gwarancję najlepszych materiałów, krótkich terminów realizacji oraz profesjonalizmu i indywidualnego podejścia. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb Klientów, oszczędzanie ich czasu i wysiłku oraz dostarczanie produktów, które w pełni odpowiadają nawet najbardziej wyśrubowanym oczekiwaniom.

Odkryj produkty i rozwiązania Tagatic

POZNAJ NAS LEPIEJ
nasza

Produkcja

W naszym zakładzie produkcyjnym powstają oznakowania pionowe i poziome – naklejki podłogowe, oznaczniki paletowe i pól odkładczych, tablice suchościeralne, a także kąciki BHP czy czystości. Oferujemy zarówno produkty standardowe, jak i dostosowane do potrzeb Klientów.

Bazujemy na wysokiej jakości komponentach, a każdy produkt przechodzi rygorystyczne testy w ciężkich warunkach produkcyjnych. Wiemy, że nasze akcesoria to gwarancja jakości i trwałości. Produkty Tagatic przyczyniają się dziś do poprawy bezpieczeństwa i jakości produkcji w setkach zakładów na terenie całego kraju.

Nasza produkcja
Dowiedz się

Jak pracujemyTagatic Visual Management System to kompleksowe podejście do projektowania i produkcji oznaczeń w przestrzeniach przemysłowych, logistycznych i biurowych. To metodologia pracy nad oznakowaniem, która pozwala ulepszać procesy produkcyjne, oferować rozwiązania dostosowane do branż i Klientów. Nasze rozwiązania mają zawsze trzy cele: generowanie oszczędności, zwiększenie bezpieczeństwa i poprawę jakości.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poznaj

Nasze rozwiązaniaProdukcja oznakowań to tylko element szerszego procesu pracy nad Zarządzaniem Wizualnym. Oferujemy bezpłatne audyty, projektujemy zastosowanie oznakowań w przestrzeni Klienta, tworzymy wizualizacje, prowadzimy szkolenia, oferujemy produkcję i montaż oznakowań, a także przygotowanie Klientów do cyklicznych audytów.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ