Blog Tagatic - Eksperci w Produkcji Oznakowań Wizualnych

Twoje centrum wiedzy o oznakowaniach wizualnych. Poznaj trendy, praktyczne porady i rozwiązania dla efektywności Twojej firmy.
lean-oznakowanie-produkcja.jpg
2024-02-26

W ostatnim z serii artykułów poświęconych zagadnieniom ruchu wewnątrzzakładowego, skupiamy się na etapie, który choć jest ostatni, to z pewnością należy do najistotniejszych. Projektowanie dróg nie jest bowiem zagadnieniem jednorazowym. Wręcz przeciwnie -  monitoring i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania ruchem wewnątrzzakładowym są nieodzownymi elementami w każdej organizacji.

Heilind-1.jpg
2024-02-26

Efektywne projektowanie dróg ruchu w obrębie zakładów pracy jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa pracowników oraz płynności operacyjnej. Dobrze zaprojektowane drogi minimalizują ryzyko wypadków, ułatwiają przemieszczanie się i przyczyniają się do zwiększenia efektywności pracy.

System-oznaczenia-pol-odkladczych_7-1280x855.jpg
2024-01-18

W nowoczesnych magazynach, gdzie dynamika pracy jest intensywna, a bezpieczeństwo pracowników ma najwyższy priorytet, odpowiednie oznakowanie miejsc przechowywania stanowi kluczowy element efektywnego zarządzania. Skuteczne oznakowanie nie tylko ułatwia identyfikację towarów, poprawia przepływ pracy i zapobiega błędom, ale także wspiera systemy zarządzania magazynem i przyczynia się do zapewnienia bezpieczeństwa.

ruchwewnatrzzakladowy.jpg
2023-12-18

Odpowiednie planowanie i projektowanie dróg może zmniejszyć ryzyko wypadków i zwiększyć produktywność. Minimalne szerokości dróg transportowych są regulowane przepisami, a ich wymiary różnią się w zależności od rodzaju dróg i ich przeznaczenia.

03_NAKLEJKI-PODLOGOWE_03-galeria_1200x750px.jpg
2023-11-27

Naklejki podłogowe są kluczowym narzędziem w organizacji bezpiecznej i efektywnej przestrzeni przemysłowej. Ich poprawna aplikacja jest niezbędna, aby maksymalizować ich trwałość i funkcjonalność. Przedstawiamy krótki poradnik, który pomoże Wam w prawidłowym montażu naklejek Tagatic z serii BASIC, PRO i HEAVY DUTY.

Ramkii-magnetyczne-1280x855.jpg
2023-10-12

Skuteczne zarządzanie dokumentacją w miejscu pracy to klucz do zwiększenia wydajności, eliminacji marnotrawstwa czasu i zapewnienia jasnych standardów pracy. Zagadnienie to dotyczy zarówno przestrzeni przemysłowych, takich jak fabryki, magazyny czy centra logistyczne, jak i przestrzeni biurowych. Jakie narzędzia pozwalają skutecznie zarządzać obiegiem dokumentów?

grafika-tablica-kompetencji.png
2023-10-04

Tablice kompetencji, nazywane również matrycami kompetencji, są nieocenionym narzędziem zarządzania personelem. Pomagają organizacjom zrozumieć umiejętności swoich pracowników, identyfikować luki kompetencyjne i planować rozwój zespołu. Jednak aby taka tablica była naprawdę użyteczna, musi być odpowiednio zaprojektowana i zwizualizowana.