https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/06.jpg
https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/01.jpg
https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/02.jpg
https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/03.jpg
https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/04.jpg
https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/05.jpg
https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/07.jpg
https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/08.jpg

Volvo

Title:

Description:

VolvoAdaptacja przestrzeni montażowej

Poznaj historię naszej współpracy z Volvo. Tak dostosowujemy produkty do potrzeb klienta i tworzymy dedykowane projekty, takie jak Akademia Bezpieczeństwa Volvo, zapewniając wsparcie na każdym etapie realizacji.

Współpraca

Volvo to jeden z naszych pierwszych Klientów. Jesteśmy dumni z wciąż trwającej i stale rozwijającej się współpracy.

Naszym głównym partnerem po stronie Volvo jest dział Lean Technologies, jednak opisywana realizacja została przeprowadzona na zlecenie Health&Safety Department. Celem było zaadaptowanie przestrzeni hali montażowej w sposób, który spełni rogorystyczne wymogi Akademii Bezpieczeństwa Volvo. 

Klient postawił przed nami zadanie takiej aranżacji powierzchni, która umożliwi wszystkim pracownikom zapoznanie się z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa w sposób kompleksowy, a jednocześnie łatwy i przyjazny.

Nasze działania objęły przygotowanie powierzchni w obrębie zakładu, stworzenie projektów graficznych, treści oraz montaż wszystkich elementów Akademii Bezpieczeństwa. Stworzyliśmy także dedykowanego brand hero – postać Żaka, wspierającego pracowników w procesie nauki.

Zadbaliśmy także o namacalność projektu, pozwalając pracownikom na faktyczne poznanie środków ppoż i ochrony osobistej.


Dostosowanie projektu do potrzeb Klienta

W celu realizacji projektu, zaadoptowaliśmy posiadane przez nas produkty.

Każdy element wychodzący z zakładu Tagatic spełnia ścisłe normy w zakresie trwałości, cechuje się najwyższą jakością, widocznością i przejrzystością. Nasze produkty funkcjonują w warunkach przemysłowych, stąd kluczowa jest ich odporność, ale także intuicyjność i zrozumiałość dla pracowników strefy produkcyjnej.

Specyfika projektu Volvo wymagała jednak dostosowania do oczekiwań Klienta, możliwości przestrzeni produkcyjnej a także spójności z pozostałymi materiałami firmy.

W ramach zlecenia wykorzystaliśmy takie produkty Tagatic, jak naklejki podłogowe, magnesy podłogowe czy folia monomeryczna.


Konsultacje i doradztwo

Akademia Bezpieczeństwa Volvo to przykład projektu skrojonego na miarę Klienta.

Cała realizacja była efektem cyklu spotkań i wielotygodniowego procesu przygotowań. Wymagała stworzenia dedykowanych projektów graficznych (w tym brand hero) oraz ścisłego dostosowania rozwiązań do przyjętej w firmie metodologii oraz dostępnej przestrzeni.

Cały proces został oparty na wiedzy i doświadczeniu Tagatic w zakresie bezpieczeństwa i zasad BHP, a także na autorskim koncepcie Klienta i jego oczekiwaniach.

Wsparcie porealizacyjne

Wsparcie Tagatic nie kończy się wraz z montażem.

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, oceniając efektywność wdrożonych działań, możliwości optymalizacji i dodatkowe potrzeby.

Nasze podejście bazuje, z jednej strony, na standaryzacji (w zakresie produkcji oraz oferowanych rozwiązań), a z drugiej – na elastyczności, zarówno w planowaniu współpracy, jak i w działaniach porealizacyjnych.