https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/tagatic-totemy1.jpg
https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/tagatic-totemy2.jpg
https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/tagatic-totemy3.jpg
https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/tagatic-totemy4.jpg
https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/tagatic-totemy5.jpg
https://tagatic.com/wp-content/uploads/2023/04/tagatic-totemy6.jpg

Carrier

Title:

Description:

CarrierProjekty i przygotowanie totemów

Nasza współpraca z firmą Carrier przyczyniła się do opracowania niestandardowych totemów, które ułatwiają dostęp do kluczowych informacji w hali produkcyjnej. Przeprowadziliśmy pełen proces, od opracowania technologii, wizualizacji, konsultacji, aż po produkcję i wsparcie porealizacyjne, dopasowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta.

Współpraca

Totemy to ważny, choć niestandardowy, element zarządzania wizualnego w hali produkcyjnej. Pozwalają one pracownikom na dostęp do niezbędnych informacji i wytycznych. Współpraca z firmą Carrier pozwala nam na przygotowanie totemów zgodnych z indywidualnymi potrzebami i specyfiką firmy. 

  • Zapytanie ofertowe od klienta wraz z załączonym konceptowym zdjęciem produktu znalezionego w internecie
  • Opracowanie technologii wykonania produktu
  • Wycena oraz wizualizacja
  • Akceptacja kosztów i wstępnej wizualizacji
  • Przygotowanie docelowych plików graficznych na potrzeby klienta
  • Akceptacja przygotowanych projektów / Drobne poprawki graficzne
  • Produkcja właściwa
  • Pakowanie i wysyłka zamówienia
  • Opinia posprzedażowa 

Dostosowanie projektu do potrzeb Klienta

Tworząc projekt, opieraliśmy się na zdjęciach konceptowych dostarczonych przez Klienta. Naszym zadaniem było opracowanie całej technologii wykonania produktu oraz przygotowanie wyceny i wizualizacji. Po akceptacji kosztów przez Klienta przystąpiliśmy do kolejnych etapów – przygotowania docelowych plików graficznych, ich akceptacji, a następnie do produkcji totemów w naszym własnym zakładzie. 

Konsultacje i doradztwo

Konsultacje to kluczowy element każdego projektu, w ramach którego tworzymy rozwiązania niestandardowe, spoza typowej listy produktów. Konieczny był dobór odpowiedniej i sprawdzonej technologii wykonania produktu. Dzięki ścisłej współpracy z Klientem możliwe było polepszenia (na etapie projektu i produkcji) funkcjonalności produktu.

Przy zadaniu tak złożonym stawiamy zawsze na przejrzystość realizacji, której elementem jest wieloetapowa weryfikacja, zarówno po stronie naszych ekspertów, jak i Klienta. 

Wsparcie porealizacyjne

Z uwagi na nietypowość produktu, zdecydowaliśmy na zebranie opinii porealizacyjnych i badanie satysfakcji oraz użyteczności zaproponowanego rozwiązania. Wykazało ono funkcjonalność i przydatność stworzonych totemów. 

Jednocześnie, totem został zaprojektowany tak, aby możliwa była jego ponowna personalizacja bez konieczności ponownego projektowania i produkcji (np. poprzez wymianę naklejek suchościeralnych). Ponadto, oferujemy Klientowi możliwość zakupu dedykowanych akcesoriów  lub rozbudowy gotowego produktu.