A legtöbb táblán négy mágnes tartja össze az oldalakat. Négy, mert hárommal az egyik sarka felkunkorodik. Valaki elmegy mellette, elkapja az ingujjával, a mágnes leesik, és az oldal utána repül. Valaki más közvetlenül a táblára másolja a szöveget egy szárazon radírozható filctollal, hogy ne babráljon a mágnesekkel, de ilyenkor lehetetlen elolvasni, a szöveg megváltozik, és az információk másolása több időt vesz igénybe. Előfordul, hogy az oldalakat laminálják vagy leragasztják. Minden állomás kidolgozza a saját módszerét, és együttvéve nem vezetnek rendhez.










