UMÓW SIĘ NA

Bezpłatny Audyt Oznakowania

Dowiedz się, jak możesz zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo w hali produkcyjnej lub magazynie dzięki doborowi odpowiednich oznakowań, dopasowanych do charakterystyki obiektu, Twoich wymagań oraz celów!

UMÓW AUDYT

Audyt w 4 krokach


Krok pierwszy

Na początek prosimy Cię o rzut Twojej powierzchni produkcyjnej / magazynowej. Gotowi przyjeżdżamy do Ciebie aby dokonać wizji lokalnej. Wykonujemy dla Ciebie i dla nas dokumentację fotograficzna oraz wykonujemy pomiary.

Krok drugi

Wracamy do siebie, zamykamy się w biurze i wykonujemy analizy tego, czego dowiedzieliśmy się podczas wizyty. Na przekazanym przez Ciebie rzucie powierzchni nanosimy naszą propozycję poprowadzenia komunikacji zgodnie z Twoim procesem. Dodatkowo, korzystając z dokumentacji fotograficznej przygotowujemy prezentacje wraz z wizualizacjami, na których będziesz mógł zobaczyć, jak Twoja powierzchnia będzie wyglądać, kiedy skorzystasz naszej usługi i naszych produktów!

Krok trzeci

Wracamy do Ciebie i przedstawiamy wyniki naszej pracy. Otrzymujesz od nas oczywiście również wycenę całej zmiany jaką chcemy Ci zaproponować w Twoim zakładzie, która obejmować będzie wszystkie etapy procesu: od zaprojektowania rozwiązań, poprzez produkcję, a na dostawie i montażu skończywszy.

Krok czwarty

Jeżeli nasza propozycja spotka się z Twoją aprobatą, a dzięki dostarczonym przez nas narzędziom (wizualizacje, prezentacja, rzut z góry), przekonasz do naszej wizji również dział finansowy, w umówionym terminie nasza ekipa montażowa przyjeżdża na miejsce i zmienią Twoją powierzchnię w ustandaryzowane, świetnie oznakowane i przede wszystkim bezpieczne miejsce pracy dla Ciebie i Twojej ekip, a także gości Twojego zakładu!


Potrzebujesz audytu oznakowania, jeżeli:

 • chcesz lepiej zorganizować przestrzeń produkcyjną
 • chcesz zwiększyć przejrzystość i usprawnić poruszanie się pracowników
 • chcesz poprawić bezpieczeństwo i zredukować ryzyko wypadków
 • chcesz osiągnąć lepsze biznesowe efekty dzięki czytelnej komunikacji w całym zakładzie


  Dlaczego warto?


  Współpraca ze specjalistami

  Pracując ze specjalistami Tagatic oszczędzasz swój czas. Rozpoznamy Twoje potrzeby i zaproponujemy najlepsze rozwiązania – zarówno pod kątem efektywności, jak i stosunku jakości do ceny.

  Wytrzymałe produkty wysokiej jakości

  Zamawiając produkty wysokiej jakości oszczędzasz zarówno pieniądze, jak i czas. Produkty Tagatic, tworzone w naszym własnym zakładzie, testowane są w realnych warunkach przemysłowych i do nich dostosowane.

  Wsparcie i edukacja

  Naszym celem jest optymalizacja Twojego oznakowania i procesów, z którymi jest powiązane. Dlatego szczegółowo omawiamy z Tobą wyniki audytu i wskazujemy pola do poprawy, udzielając wsparcia na każdym etapie realizacji.


  Skuteczne oznakowanie pozwala


  Zmniejszyć liczbę wypadków

  Zwiększ bezpieczeństwo w miejscu pracy dzięki odpowiednio dobranemu oznakowaniu, które skutecznie zmniejsza ryzyko wypadków i zwiększa świadomość zagrożeń.

  Usprawnić procesy

  Odpowiednie oznakowanie pomaga w organizacji przestrzeni roboczej, przyczyniając się do płynniejszego i bardziej efektywnego przepływu pracy.

  Poprawić wydajność

  Dzięki widocznym i czytelnym systemom oznakowania Twoi pracownicy mogą poruszać się nie tylko bezpieczniej, ale także szybciej i skuteczniej!