O nas

Naszą misją jest dostarczać najwyższej jakości akcesoria Visual Management wspierające wdrażanie Lean Management oraz Kaizen na halach produkcyjnych i w biurach. Wierzymy, że dzięki uważnemu słuchaniu Klientów, stosowaniu najwyższej klasy materiałów, dopasowywaniu produktów do indywidualnych potrzeb i ciągłemu doskonaleniu staniemy się liderem branży na rynku polskim oraz europejskim.

Szukasz narzędzi, które pozwolą Ci w pełni zoptymalizować procesy logistyczne w Twojej firmie? Zależy Ci na najwyższej jakości zastosowanych materiałów, indywidualnym podejściu oraz krótkich terminach realizacji? Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, stworzyliśmy Tagatic – firmę zajmującą się produkcją oznaczeń i akcesoriów wizualizycjnych. W naszej ofercie znajdziesz m.in. tablice suchościeralne, koszulki magnetyczne na dokumenty, tabliczki kierunkowe i magazynowe oraz oznakowania szlaków komunikacyjnych. Tworzone przez nas rozwiązania wspomagają wdrażanie metod Lean/Kaizen w halach produkcyjnych oraz biurach. Produkty Tagatic umożliwiają swobodny przepływ informacji, co przekłada się bezpośrednio na lepszą efektywność wykonywanych przez pracowników zadań. W związku z tym, że każdy nasz projekt jest efektem indywidualnej pracy z Klientem, nasza oferta stanowi niewyczerpane źródło pomysłów. Stale dążymy do rozwoju i staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania odpowiadały Twoim wymaganiom w 100%. Lubimy podejmować wyzwania, dlatego realizujemy liczne niestandardowe projekty, będące efektem naszej kreatywności i zdobywanej przez lata wiedzy. Wybierając Tagatic, możesz mieć pewność, że współpracujesz z najlepszymi specjalistami i otrzymujesz rozwiązania w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.

CO ROBI TAGATIC?

Produkuje oznaczenia i akcesoria wspierające wizualne systemy zarządzania. Od tablic suchościeralnych, poprzez koszulki magnetyczne na dokumenty, tabliczki kierunkowe i magazynowe, aż po oznakowania szlaków komunikacyjnych.

CZYM JEST TAGATIC?

Połączeniem pasji i wiedzy. Nasz młody i niezwykle zgrany zespół tworzą profesjonaliści, którzy zdobywali doświadczenie w różnorodnych branżach: produkcyjnej, reklamowej oraz szkoleniowej. Efektem tej kompilacji są nowoczesne, trwałe i niezwykle estetyczne akcesoria wizualizacyjne, dopasowane w 100% do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

SKĄD WZIĄŁ SIĘ TAGATIC?

Tagatic powstał w odpowiedzi na potrzeby Klientów drukarni. Współpracując z takimi firmami jak Whirlpool, Amazon, Leoni Kabel Polska czy LG Display, zaczęliśmy wytwarzać różnego typu akcesoria wizualizacyjne i oznaczenia. Nasza wiedza i doświadczenie zdobyte wcześniej w reklamie sprawiły, że wytwarzane przez nas produkty były lepiej dopasowane do potrzeb Klientów, lżejsze i trwalsze, niż te dostępne na rynku. W efekcie postanowiliśmy rozwijać tę linię produktową i stworzyliśmy dla niej markę. Tak narodził się Tagatic.

DLACZEGO TAGATIC?

Wybierając Tagatic, decydujesz się na najlepsze materiały, krótkie terminy realizacji, zaangażowanie, profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Od wielu lat współpracujemy z największymi markami, dostarczając produkty najwyższej jakości, tworząc przy tym trwałe, wieloletnie relacje.

 

CO WYRÓŻNIA TAGATIC?

Uważnie słuchamy naszych Klientów, dzięki czemu każdy nasz produkt dopasowujemy do indywidualnych wymagań. Rozmiar, sposób mocowania, projekt graficzny i parametry użytkowe – każdy aspekt dostosujemy do Twoich potrzeb. Oszczędzasz dzięki temu mnóstwo czasu i ukrytych kosztów. DLACZEGO PRODUKTY TAGATIC SĄ LEAN?

 

Poza ofertą Tagatic, brakuje na rynku dedykowanych i szytych na miarę produktów Lean/Kaizen. Oznacza to, że każdy taki produkt trzeba w pewnym stopniu samodzielnie “stworzyć”. Zakres i koszt samodzielnej produkcji akcesoriów ciężko jest oszacować, gdyż zależą one od licznych czynników. W skrajnych przypadkach czas realizacji może sięgać nawet kilku tygodni, a w zakup, zaangażowanych bywa nawet kilka osób z firmy. Współpraca z Tagatic skraca ten proces i przenosi cały ciężar realizacji na nas. Oszczędzasz tym sposobem mnóstwo czasu i własnej pracy, zyskując jednocześnie produkt od razu gotowy do użycia, z gwarancją 100% satysfakcji.

TAGATIC Polska
Siedziba:

ul. Fabryczna 14
53-609 Wrocław

NIP: 898 213 65 66
REGON: 020751452

Telefon

+48 717 070 912

E-mail

contact@tagatic.com