tagatic_produkty_15_naklejki

Naklejki

Naklejki z dowolną grafiką i w dowolnym kształcie wykonane z folii samoprzylepnej doskonale sprawdzają się w większości zastosowań. Można aplikować je na dowolne gładkie powierzchnie zarówno metalowe, drewniane jak i wykonane z tworzyw sztucznych. Nasze naklejki są w 100% odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne. Mogą zostać dodatkowo pokryte laminatem ochronnym zabezpieczającym przed wycieraniem i przed środkami chemicznymi. Oprócz klasycznych naklejek, oferujemy także wiele odmian o specjalnych właściwościach.

Naklejki specjalistyczne wykonane z folii najwyższej jakości, dobrze znoszą dużą amplitudę temperatur i można je przyklejać do większości powierzchni. W zależności od wybranych parametrów mogą być przystosowane do klejenia nawet na ściany z tzw. „barankiem”.

Naklejki łatwo usuwalne wykonane z folii z klejami specjalnymi. Naklejki takie niezwykle łatwo samodzielnie przykleić (nie tworzą się pod nimi pęcherze powietrza), a także można je wielokrotnie przyklejać i odklejać.

Naklejki adhezyjne zupełnie pozbawione kleju, wykorzystujące ładunek elektrostatyczny lub mikroprzyssawki. Nadają się do aplikacji na gładkich, śliskich powierzchniach (szkło, tworzywa sztuczne, metal). Ich zaletą jest możliwość wielokrotnego przyklejania i odklejania oraz brak śladów kleju, wadą dużo słabszy chwyt niż w przypadku naklejek z klejem.

Naklejki fotoluminescencyjne i fluorescencyjne. Naklejki fluorescencyjne wykonane są z materiałów o intensywnych, fluorescencyjnych kolorach ostrzegawczych. Naklejki fotoluminescencyjne po napromieniowaniu światłem magazynują w sobie jego energię a następnie emitują zielonkawe światło widoczne w ciemności, dzięki czemu można za ich pomocą oznaczać szlaki ewakuacyjne czy sprzęt przeciwpożarowy.

Galeria produktu

Dostępne Opcje

Format

Dowolny. Rozmiary ustalane są indywidualnie.

oznakowanie podłogoweoznaczniki pól odkładczych